Sveiki! Kā jau laikam visām jaunajam māmiņām, man nepietiek brīva laika priekš sevis lutināšanas. Piemēram, pirms dzemdībām es aktīvi sportoju, peldējos, braucu ar riteni, satiekos ar draudzenēm un kursa biedrenēm utt Saprotu, ka pašlaik ir tāds pārejas periods, kad jau tīri fiziski atkal gribu visu izbaudīt, bet visu savu laiku jābūt kopā ar bērnu ( vīrs darbā, omes mums dzīvo citā pilsētā un auklei nepietiek tie līdzekļi ). Kā risinājumu mēs sarunājam, ka trīs vakarus pēc vīra darba es skriešu un viņš pieskatīs bērnu + 1 brīvdienu mēnesī vai divos man būs pilna brīva dienai meiteņu priekiem :) es izdomāju aiziet uz kādu spa procedūru - izvēlējos šo - https://www.davanuserviss.lv/davana/garda-sokolades-spa-kure - cena pašlaik ir ļoti patīkama un neiedomājos, cik tas ir patīkami, kad Tu esi ierullēta šokolādē :))) Varbūt kādai no Jums ir alternatīvas un kādu mīļāko atlaižu mājaslapas, kur var izvēlēties kādu meiteņu relaksāciju? Vai kāda konkrēta vieta, kurai var soc tīklos piesekoties un gaidīt atlaides vai speciālos piedāvājumus?