Meklēt

Bērnu joki

Robertam kā vienmēr visā ir dzelžaina loģika.
Šorīt acu ārsts Robertam saka, ka līdz 17.00 nedrīkst skatīties multenes.
Roberts, pārnākot mājās no ārsta: "Es drīkstu paskatīties multenītes? Es tikai bišķiņ, es līdz 17.00 neskatīšos!
Roberts
5 gadi un 3 mēneši 
Mamma cep kūku un stāsta, ka rīt dzimšanas diena. Līva (3gadi): Tad jau tev būs Ziemassvētki. Mamma: Kāpēc? Līva: Tu dabūsi dāvanas
Līva
3 gadi un 3 mēneši 
Roberts saka, ka gribot braukt uz baseinu. Atbildu, ka jāizārstèjas no klepus. Roberts - labi, tad brauksim uz baseinu Lubānā. Es - bet Lubānā nav baseina! Roberts- ir, omai pagrabā! (Omai no lielajām lietavām applūdis pagrabs)
Roberts
5 gadi un 3 mēneši 
Kad Arno grasās darīt blēņas, iegājusies īsa frāze : "Arno - nē!" Vienu dienu gatavoju pusdienas. Arno šiverē pa virtuvi, ver vaļā visas atvilktnes, krāmē plauktiņus, cilā katliņus un piederumus, murmina pie sevis: "Arno nē... Arno nē..." Atrod ķiploku spiedi, paceļ gaisā un izsaucas: "Ooo! Arno jā!"
Arno
2 gadi 
Mammai patīk locīt Origami. Puikas paprasa lidmašīnas. Domāju - atradīšu ko īpašāku, sarežģītāku. Atrodu internetā instrukciju. Loku, ilgi loku. Leonardam nav pacietība. Beigās lidina, un nelido. Leonards sašutis: "Labs telefons, bet rāda sliktas lidmašīnas..."
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Parasti mājās lietojam pašu marinētus gurķus, tos arī bērni bija redzējuši, bet kreftīgai soļankai bijunopirkusi SPILVAS pipargurķīšus. Leonards palūdz vienu pagaršot. Groza rokās un jautā: "Kā no tādiem lieliem gurķiem var dabūt maziņus?"
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Nopirkām laimīgo vistu olas, atveru kastīti, tur iekšā balta lapa ar cāli virsū, rakstīts - izkrāso pats! Leonards prasa: "kāpēc neviens nedrīkst palīdzēt?"
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Leonards savā nodabā spēlējas un dungo: "Pēterīts ar burgerīti, abi gāja bekas lauzt!"
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Esam majās. Brokastim virtuvē skaļi varās olas. Kārlus neizpratnē, skraida pa māju un jautā: kas katliņā raķetes šauj??
Kārlis
3 gadi un 7 mēneši 
Kārlim dārziņā sākušās deju nodarbības. Prasu viņam, kāda skolotāja māca. Kārlis atbild: "Nu, tāda maza tante ar vecu galvu!"
KĀRLIS
4 gadi un 5 mēneši 
- Kur ir tētis? *puika parāda ar pirkstu uz tēti. - Kur ir mamma? *puika parāda ar pirkstu uz mammu. - Kur ir Austris? *padomā, padomā, aizskrien pie spoguļa un parāda uz sevi spogulī.
Austris
1 gads un 5 mēneši 
Līva (2gadi): Mamma, uzspēlēsim plaukstiņ pļauku? (Domāts ir plaukstiņpolka)
Līva
3 gadi un 3 mēneši 
Ejam pa ielu. Nāk mums pretī grūtniece. Roberts komentē - Tu redzēji, cik tai tantei resna jaka?
Roberts
5 gadi un 3 mēneši 
Leonards raksta burtiņus. Es mizoju kartupeļus. Viņš atnāk man parādīt. Es saku, ka malacis. Viņš noliek man lapu priekšā un saka: "Še, mamma, papriecājies, kamēr es eju uzrakstīt vēl..."
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Klausījāmies "Let it go" visādās valodās. Leonards pie katras prasa - kas tā par valodu. Es saku - somu valoda. "KOOOO??? Somas arī dzied?"
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Jaunajam transformeru robotam zobens visu laiku krīt ārā no rokām. Piedāvāju pielīmēt, Leonards pretojās: "Viņam taču tāpat kā man - būs grūti visu laiku turēt!"
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Stāstu puikām, ka manā bērnībā Vizzy (ome, mana mamma Vizma), sēdēja laukos naktī uz lieveņa un sadzirdēja dārzā skaļu skrimstināšanu. Gāja skatīties un uzdūrās tieši alnim, kas ēda mūsu dārza zaļos zirnīšus! Leonards iepleš milzīgi lielas acis un vaicā - tieši uz raga uzdūrās?
Leonards
4 gadi un 10 mēneši 
Elza ar māsu Līgu vannā plunčājas. Prasu lai Elza padzied kādu dziesmiņu. Elza smuki dzied savas kora dziesmas. Es saku Tev ļoti skaisti sanāk un jautāju: vai Tev kāds solo arī jādzied? Elza atbild: jā, mēs dziedam sol, la, mi, do un citas notis. Man tā sanāca smiekli. Viņa neizpratnē kāpēc es smejos. Tad sāku skaidrot vārda solo nozīmi :)
Elza
7 gadi un 9 mēneši 
Kārlis 3,6 gadi
Esam pie Omes. Virtuvē varās pelmeņi. Smarža sāk izplatīties pa visu dzivokli. Karlis atskrien pie mammas un vaicā: Kas man pie deguna pēc apenēm smaržo??
Kārlis
3 gadi un 7 mēneši 
Brokastīs savārīta putra. Visi to jau izēduši, bet Kārlis nesteidzas. Mudinu Kārli, lai ātrāk ēd, citādi mēs ar mazo māsu apēdīsim. Kārlis atbild:"Variet ēst, es pēc tam tev atkal atļaušu man tādu putru izvārīt!"
KĀRLIS
4 gadi un 5 mēneši 

Iesūti savu joku!

Labākie joki tiks publicēti žurnālā un uzvarētājs saņems balvu!

Lai varētu iesūtīt joka tekstu, lūdzu ielogojies!

Kā tu rūpējies par bērna drošību?

BalsotAptaujas rezultāti