Piedzimstot trešajam bērniņam, manai burvīgajai Izabellai, beidzot saņēmos, lai reāli uzsāktu savu mazo biznesu – rotu meistarošanu. Nezināju vai vispār mācēšu kādu rotu uztaisīt, jo iepriekš to nebiju darījusi. Taču bija iekšēja pārliecība, ka man kā radošam cilvēkam ar mākslinieces dvēseli gan jau kaut kas sanāks. Galvenais, lai arī citi novērtē un citiem patīk.

Ir 2 galvenie iemesli, kāpēc gribēju un joprojām gribu savu biznesu:

  1. 1)      gribu darīt to, kas man patīk un būt noteicēja savam darbam;
  1. 2)      gribu būt vienmēr pieejama saviem bērniem.

Savu darbību uzsāku 2012. gada februārī. Lai ļautu arī citiem iepazīt manus darbus, izveidoju mājaslapu “draugu” portālā. “Madmozelle – rotas” ir mana atpazīstamības zīme. Ikviens laipni aicināts ielūkoties: http://www.draugiem.lv/madmozelle-rotas/.

Manas rotas apvieno izteiksmīgas krāsas, idejas, sapņus, pārdomātu un rūpīgu darbu. Katra jauna rota ir kā izaicinājums. Es radu skaistas rotas būtībā ne-no-kā. Tā kā man ļoti patīk fotogrāfēt, tad es arī ļoti piestrādāju pie tā, kā savas rotas atrādu publikai.

Kopš šī gada oktobra gribu arī izmēģināt savu veiksmi reklamēt un pārdot rotas ārzemju portālā Etsy: http://www.etsy.com/shop/Madmozelle

Man patīk, ka pirmie ir mani bērni, kas novērtē manus darbus. “Mammu, tev smuki auskari!”

Gan dāmām, gan jaunkundzītēm vienmēr patiks pucēties, un kāpēc gan neizvēlēties ko īpašu, kas radīts tieši Tev!

72 Super!