Nesen mums bija tas prieks būt bērnu ballīšu telpās – “ausgtāk par zemi”, Brīvības gatvē 401. Dikti skaistas telpas, mājīgas un piemērotas kā mazākiem, tā lielākiem. Mūsu ģimene šoreiz bija ciemiņu lomā, svinējām Renāra dārziņa biedrenes 5. gadu jubileju.

Bijām mēs tur visi pieci – es ar vīru Henriju un bērniem, Renāru, Patrīciju un Matildi. Stāsts par to kā mēs visi nokļuvām līdz ballītei arī ir bloga vērts :) .. ar n-tajām pieturvietām pa ceļam, jo Patrīcijai tieši tad sagribās pačurāt, ar vieglu haosu mašīnā, jo devāmies uz ballīti no Mārupes uz Brīvības ielu korķu laikā. .. un vēl kā māmiņa ar trim mazajiem samenedžē to, ka ierodamies mēs svētkos tīri skaisti saģērbti, ar burvīgu dāvaniņu un ziediem rokās. Jā.. taču šoreiz par ballīšu telpām, par “augstāk par zemi”.

Sākšu ar to, ka ballīšu vietai var piebraukt ar auto un arī ērti to novietot stāvēšanai tādā kā autoplacī bezmaksas (ja nemaldos, tad garām šai vietai brauc arī tramvajs.. cik tālu ir pieturvieta nemanīju). Tur pat pie uzraksta “augstāk par zemi” ir arī lielas ieejas durvis, plaša priekštelpa un ap stūri kāpnes augšup uz pašu telpu. Ieejot pa durvīm skatam paveram brīnišķīga un plaša telpa, gluži kā bildēs – slidkalniņš 5gadniekiem :), bumbu baseins mazākiem, liels galds vecākiem, skaista virtuvīte un ap stūri arī neliela istabiņa māmiņai ar zīdaini (ērts dīvāns un pārtinamais galdiņš). Telpas otrajā stāvā ir istabiņa ar dažādām mantiņām, mūsu mīļā 2gadīgā Patrīcija bija sajūsmā.

Pasākumā bija diezgan daudz bērnu un tā kā telpa ir visai plaša, tad jāsaka tā, ka viņu skriešana un aktīvā kopābūšana visai harmoniski mijiedarbojās ar vecāku pasēdēšanu pie galda. Telpā skanēja arī mūzika un ja nemaldos, tad vēlamo repertuāri vecāki varēja izvēlēties paši :)

Kad kārtīgi paēsts un pasēdēts, tad ērtākai vakara daļai telpā ir pieejami arī divi šūpuļkrēsli (skaisti sēžamie ar spilveniem – īsti nezinu kā tādus sauc). Tie man dikti patika, tiem piemita zināms šarms. Sēžot tajos pamanīju, ka telpā ir vēl visādas aktivitātes, tādi kā braucamie lielākiem bērniem, galda futbols, televizors un dauuudz spilvenu.

Matilde pasākuma laikā bija nomodā, tvēra visu notiekošo ar plati atvērtām acīm (pēc tam mājās mazā sirsnīgi dalījās ar mani par piedzīvoto, viņa raudāja un es viņu uzklausīju). Patrīcija un Renārs labprāt piedalās šādās bērnu ballītēs, viegli iejūtās un rod sev draugus ar kuriem spēlēties, ir gatavi ņemt visu, ko šī vietiņa piedāvā. Līdz ar to es kā mamma šādos pasākumos esmu ar visai brīvām rokām, ja neskaita to, ka ik pa brītiņam nēsāju rociņās mazo Matildi. Ik pa brītiņam, jo līdzās bija vīrs, kurš arī turēja mazo rociņās. Ballītēs mēs esam dikti laba komanda :)

.. drīz arī mūsu Renāram būs dzimšanas diena un esam noskatījuši šo vietiņu svinībām. Cerams, ka izdosies tur būt.

Ja arī tev ir vēlme svinēt bērnu jubilejas vai citus svētkus, gribās plašu telpu, vietu gan bērniem, gan vecākiem, gan arī vietu kā lieliem, tā maziem bērniem un draudzīgu arī zīdaiņiem, tad šo vietiņu noteikti iesaku :)

0 Super!