Vēlējos padalīties ar savu sajūsmu par tādu terminu kā Latvijas Goda ģimene. Šāds vārdu savienojums man tapa zināms tikai pēc Matildes piedzimšanas. Īsumā, ja ģimenē ir trīs un vairāk bērniņi, tad ir iespēja tikt pie Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes”.

Kartiņa/ apliecība ir redzama bildē.. dikti skaista man viņa šķiet. Kartiņa ir “personalizēta”, proti, lai to iegūtu ir jāaizpilda pieteikums, kurā sniedz informāciju par sevi un saviem bērniņiem.. un tad, ja viss ir “kārtībā”, tad 45 dienu laikā kartiņa tiek izgatavota. Uz tās ir redzams ne tikai mans kā vecāka vārds, bet arī visu triju bērniņu vārdi, man tas šķiet ļoti jauki.

Atskatoties nedaudz atpakaļ. Atceros to brīdi, kad uzzināju par meitiņas esamību.. nu nekādi es nevarēju mums “piespraust” vārdu “Goda” ģimene, drīzāk “ārprāc kā mēs tiksim galā” ģimene. Nedrošība slējās pāri visam un droši vien tādēļ arī termins Latvijas Goda ģimene nebija manā redzeslokā, .. un pat ja būtu, nespētu to novērtēt.

Lai gan arī šobrīd nedrošības sajūta šad tad ir jūtama, es teiktu, ka nu ir citādi.. es jūtos citādi. Trīs bērni, tā ir liela bagātība.. gods un laime, tik īsteni spilgtas sajūtas, kādas agrāk šķiet neatļāvos just. Brīdī, kad pati sajutos laimīga par paveikto, par to, ka esmu trīs bērnu māmiņa, pie manis “atnāca” šis burvīgais termins Latvijas Goda ģimene.. un tad es nodomāju.. jā, tas tik tiešām ir par mums! :)

Mūsu ģimenē, kopš Matildē piedzimšanas, ir notikušas patīkamas pārmaiņas – šķiet esam kļuvuši tuvāki un laimīgāki. Materiālā pasaule arī ir patīkami sakārtojusies un visā visumā dzīve “iet uz augšu”. Pie šī patīkamā esības stāvokļa es vēl uzzināju, ka arī “ārpasaule” par mums priecājas un atbalsta mūs, ka eksistē šāda daudzbērnu ģimeņu atbalsta programma, kuru izmantojot ir iespēja saņemt dažādas priekšrocības un atlaides visā Latvijā.

Jāatzīst, ka līdz šim nevienu piedāvājumu neesam izmantojuši un, ja godīgi, tad es nemaz nezinu kādas priekšrocības šī programma piedāvā. Taču zinu, ka to ir iespējams noskaidrot portālā www.godagimene.lv. Ja pareizi saprotu, tad piedāvājumu klāts ir visai plašs, jo atlaides pašlaik piedāvā vairāk kā 260 uzņēmēji, iestādes un organizācijas.

Mīļo lasītāj, ja tev jau ir “3+ Ģimenes karte”, varbūt vari padalīties ar savām “top izmantotākajiem” priekšrocībām.. es ļoti labprāt ar tām iepazītos :)


0 Super!