Brīvdienu ceļojums, tā es droši vien varētu dēvēt mūsu ģimenes kopīgo izbraucienu uz ”Avārijas Brigādes” izklaides parku Lēdmanē. Tā bija brīnišķīgi saulaina un arī visai vējaina sestdiena, kurā vīrs bija sagādājis man un bērniem pārsteigumu – došanos uz šo parku. Iekāpām mašīnā un devāmies ceļā, zināju tikai to, ka ceļā jāpavada apmēram stunda.

Kad piebraucām pie parka, atpazinu šo vietu, jo vīrs kaut kad iepriekš bija minējis, ka labprāt mūs tur aizvestu. Es gan uz to visu raudzījos visai skeptiski, šķita, ka parks varētu būt garlaicīga pastaigu un apskatāmo objektu vieta. Taču izrādījās pavisam citādi.. un ar saviem iespadiem labprāt padalīšos.

Pirmā jaukā lietiņa, ko ir vērts atzīmēt, ka blakus parkam ir īpaši paredzēta vietiņa, kur par brīvu var novietot savu auto. Auto placīts visai plašs un dienā, kad mēs apmeklējām parku, tur pat bija “vīriņš”, kurš regulēja auto novietošanas satiksmi :)

Ieejot parkā, pirmā lieta, kas man šķita apbrīnas vērta bija izīrējami ratiņi :) Mēs gan sākumā lepni pagājām tiem garām, jo skatam pavērās tik daudz interesantu lietu, ka vēlme to visu izbaudīt bija lielāka par veselo saprātu – vai mums būs ērti un viegli pārvietoties. Milzīgs dinozaurs, āra kafejnīca, karuseļi.. ieraugot karuseļus un saprotot, ka iespēja tos izmantot ir iekļauta ieejas biļetes cenā bija fantastiska, priecājos kā mazs bērns.

Pēc karuseļu apjūsmošanas vīrs ieteica izbraukt ar tādu kā vilcieniņu, kurš devās cauri visam parkam, tādējādi īsumā  bija iespēja iepazīties ar to, kādas izklaides tur sarūpētas. Tā mēs arī darījām, minūtes 15 baudījām braucienu un labi, ka tā, jo pēc šīs mazās ekskursijas es sapratu, ka man ir jāpārģērbjas – uz nedaudz ērtāku apģērbu, garā kleita jānomaina uz īsāku un iešļūcenītes uz kediņām.

Pēc atbilstošāka apģērba pārvilkšanas, izvēle krita arī par labu izīrējamajiem ratiņiem. Salikām tur līdzpaņemtās mantas, ūdeni un pats galvenais – bērnus. Kā mēs varējām iedomāties, ka spēsim izstaigāt parku bez šiem ratiņiem? Brīdī, kad viņos tika salikts VISS, es sapratu, ka ratiņi ir labāka lieta, kas šajā parkā ir sarūpēta! :)

..un tad tik sākās, saldējumi, cukurvates.. braukšana ar mašīnītēm, ar riteņiem, avārijas brigādes pilsētiņas aplūkošana, visu iespējamo atrakciju baudīšana.. šaušana ar loku, lēkāšana uz milzīgas ūdens gultas un piepūšamiem batutiem.

Kad bijām “izgājuši“ šķiet tikai pusi parka, mūsu “baterijas“ palēnām sāka beigties un man par brīnumu arī parka darba laiks tuvojās beigām. Neticēju, taču stundas piecas “palidoja“ nemanot.. to papildināja arī vēlme pēc “normālas“ ēšanas.

Parkā vēl bija brīnišķīgas meža atrakcijas, kuras mēs pabaudījām visai pavirši un vēlāk sekojošie šūpuļtīkli palika neizšūpoti :) Kad izsalkuši bijām nonākuši parka sākumpunktā, kur atradās āra kafejnīca, sapratām, ka tā, protams, tāpat kā parka darba laiks, savu darba dienu jau bija beigusi.. līdz ar to par iespējamo ēdienu klāstu, ko šeit varētu nobaudīt padalīties nevarēšu.

Taču jāatzīmē kāda ļoti patīkama lieta, izrādās parkā var ierasties ar savu pārtiku (tā teikt pilniem Rimi maisiņiem) un taisīt pikniku uz kafejnīcā esošajiem galdiņiem. Tiesa gan arī šī izprieca mums izpalika, jo līdzi bija paņemts precīzi nekas :) Labi, ka vīrs iedomājās uzjautāt parka darbiniekam, kur ir tuvākā vieta, kur var pavakariņot, jo izrādījās ka 6 minūšu attālumā atradās „Lobes krogs“, kurš izglāba mūsu izsalkušos vēderus :)

Tā lūk, ja gadienā tev ir vēlme aktīvi pavadīt brīvdienu kopā ar saviem mīļajiem, tad šo burvīgo AB parku es noteikti iesaku. Man ļoti, ļoti patika šī parka piedāvātas izklaides un ceļā sastapto darbinieku attieksme.

Atpakaļceļā mazie saldi aizmiga, diena bija aizvadīta godam :) Paldies tev, brīnišķīgais vīrs, par tik burvīgu pārsteigumu!

2 Super!