Sajūta, kuru šķiet tiecās piedzīvot ikviens un ikkatru mīļu brīdi. Laime.. pieļauju, ka katram tik ļoti sava un reizē vienojoša. Šo savu dzīves gadu esmu dikti centusies apjaust, ko laime nozīme man, kā to piedzīvot un kā baudīt šo sajūtu savā ģimenē, esot kopā ar vīru un bērniem.

Ja lasi manus blogus, tad zini, ka šogad apmeklēju Dzīves Mākslas Akadēmijā kursu „laimīgas attiecības“ un  šobrīd ar prieku un zināmām skumjām vēlos paziņot, ka kurss ir veiksmīgi noslēdzies. Panākumi godam tika nosvinēti noslēguma kronēšanas nometnē Skrundas muižā.

Braucot uz muižu apjautu, ka kāda man svarīga dzīves daļa nu būs beigusies.. kā grāmata, kurai tuvojas pēdējās lapas puses. Sākumā šķita, ka šī manī esošā nostaļģija paliks pie manis, ka neko par to nerakstīšu.. un tomēr, es rakstu.

Rakstu, jo Skrundas muižā pateicoties Dzīves Mākslas Akadēmijas avotiem – dāmām, kuras vada šīs nometnes, lekcijas un ir izveidojušas šo brīnišķīgo vietu, es piedzīvoju ko vārdiem neaprakstāmu. Laimes sajūtu, kas ir pati pilnība. Sajūtu, kad atrodies absolūtā svētlaimē, pateicības un prieka stāvoklī, tik ļoti, ļoti enerģētiski augstās vibrācijās. Šādu iekšējā miera un līdzsvarotības stāvokli radīt pašai ikdienā šķiet man nav izdevies nekad (man gan gribētos ticēt, ka tas ir mans dabīgais stāvoklis, jo būt laimē ir brīnišķīgi). Es zinu, ka tāds pastāv un tas mani iedvesmo.

Šādas brīnišķīgas sajūtas piedzīvoju arī Akadēmijas pirmajā rīkotajā nometnē un šķiet, ka arī Intas Blūmas (grāmatas Latvietes Karma autores) vadītajos meditāciju pasākumos. Esmu piedzīvojusi to, ka esot grupā enerģijas “sakustināt“ ir vieglāk un “efekts“ škiet ir jaudīgāks. 

..un šīs Akadēmijas nometnes iespaidā es atskatījos uz savu pēdējo dzīves gadu, kas ir mainījies, ko esmu ieguvusi un ko devusi. Ieguvums attiecību jomā ir milzīgs, tāda lieta kā strīdi mūsu ģimenes dzīvē praktiski nepastāv (vismaz ne tādi, kas vienkārši patērē manu enerģiju un nenes neko labu mūsu ģimenes kopējai labklājībai). Esmu cita Līva un man blakus ir cits Henrijs, vīrišķīgs, atbildīgs, drosmīgs un visādi citādi brīnišķīgs vīrietis.. kas to būtu domājis, ka būt attiecībās tiešām var iemācīties!

Jāatzīst, ka, lai gan sākotnēji šķita, ka Akadēmija man ir tikai informācijas gūšanas vieta, šobrīd saprotu, ka tā ir kļuvusi par manām otrajām mājām. Šī vieta ir pilna ar mīlestību un to var just, lai vai kāda katru reizi es ierados, projām es devos labāka, laimīgāka un pilna ar ticību, ka es varu.. ka ikviena sieviete un ikviens vīrietis var.

Brīdī, kad es izbaudīju to, cik patīkami ir būt blakus sievietēm, kas katru reizi mani ieraugot, velta man mīlošu smaidu, labus vārdus un savu mierpilno klātbūtni, es apjautu, cik šīs itkā mazās lietiņas ir svarīgas un ikdienā tik ļoti nepieciešamas. Apjautu, cik daudz sieviete var iedot ar šādu savu  esības stāvokli. Paldies tev, Uniņ, ka sauļoji mani katru reizi, kad ierados :) 

..un bērni, cik lieli ieguvēji šajā visā noteikti ir arī viņi. Izmainot sevi un savu dzīves redzējumu, automātiski mainās arī viņu redzējums. Nekas īpašs mazajiem nav jāmāca, jo lai vai kā gribētos bērniem iemācīt dzīvot ”labi” un ”pareizi”, viņi tāpat iemācīsies dzīvot tā kā to dara mamma un tētis. Nezinu kā viņiem tas izdodas, taču viņi lieliski nolasa manus panākumus (un arī ”kritumus”) un atbilstoši reaģē – ar savu uzvedību, veselības stāvokli un citām izpausmēm.

Šo rakstot, es vēlējos iedvesmot katru kas to lasīs un jo īpaši māmiņas, kurām varbūt dzīvē neiet tik viegli kā gribētos. Ja šķiet, ka attiecības ar mīļoto vīrieti varētu būt labākas, ģimenes dzīve baudpilnāka un mīlošs atbalsts kaut kur no malas tik ļoti noderētu, tad mīļā, atrodi vietu un laiku savā dzīvē tādai vietiņai kā Dzīves Mākslas Akadēmijai. ..kaut vai reizi aizej uz turieni un izbaudi, cik jauki vienkārši ir tur būt (droši vari doties kopā ar mazo, jo uz vietas ir mīloša un smaidīga auklīte, kas mazo pieskatīs, ja vēlēsies) :)

Tik tiešām paldies tev, Akadēmija, paldies dievišķajai trijotnei– Antrai, Redžinai un Mūzai, šajā pasaulē ir par vienu laimīgāku sievieti, veiksmīgāku vīrieti un  pagaidām diviem veselākiem bērniem vairāk :)

1 Super!