Ir decembra beigas un šķiet, ka visi prātīgie vecāki jau sen ir iegādājušies saviem bērniem ziemas kombinezonus, par to liecina arī veikalos pieejamie kombinezonu izmēri 62, 68 un 86, 92.. izmēri 74 un 80 ir veiksmīgi izpirkti.

Kā noproti, tad mūsu mazajai princesītei ziemas kombinezons vēl nav, viņa veiksmīgi staigā ar rudens variantu.. vilnas džemperītis apakšā un ”aidā”, ir ļoti labi :) Ņemot vērā to, kāda šobrīd ir ziema varētu arī turpināt šādi staigāt, taču ir viens bet.. mazās rudens kombinezons laiž cauri mitrumu.. ja ārā ir slapjš un viņa sadomā nokrist pāris reizes, tad slapjas paliek arī viņas drēbes.. un šī iemesla dēļ es devos uz Spici ziemas kombinezona izlūkos.

Pirmais aspekts ieejot veikalā itkā patīkams – visur atlaides, tai skaitā bērnu ziemas drebītēm. Turpinot rūpīgāk meklēt sapratu, ka ziemas kombinezoni kā tādi ir izpirkti.. un pilnīgi saprotami! Nopriecājos, ka daudziem bērniem noteikti ir superīgi un silti kombinezoni. H&M ir pieejami pavisam maziņi kombinezoni, Debenhamā ir viens modelīts pa 104 eiro, Lindex tukšs, Zara savukārt tikai jakas (bikses kā tādas nemaz neesot). Saprotu, ka šie nav klasiskie bērnu veikali, taču tieši šajos es parasti veiksmīgi iepērkos :)

Turpinot meklēt, izstaigāju arī bērnu veikalus, kidzonu, mothercare un vēl vienu veikaliņu (netaceros nosaukumu) un saskāros ar to, ka nepieciešamie izmēri manai princesītei ir ejošie izmēri, jo lielākoties izpirkti, kopā pa visiem veikaliem atradu trīs iespējamos variantus, taču arī ar to viss nebeidzās.

Sākotnēji dodoties uz veikalu nodomāju, ka viss būs viegli, izmēru es zinu, vēlme itkā arī skaidra.. tam nevajadzētu būt sarežģīti, un tomēr.. 

..paņemot rokās pirmo variantu es konstatēju, ka tas varētu būt siltāks, kā arī kombinezona audums bija dikti skaļš, tāds čaukstošs un īsti nevarēju saprast vai katru dienu ejot ar mazo ārā es gribu nemitīgi dzirdēt šo skaņu :) Otrais kombinezons bija izmēru lielāks, šaubas radīja tas vai viņš nav par lielu, vai mazajai būs viegli pārvietoties (toties neviļus parādījās doma, ka šis kombinezons varētu derēt arī nākamgad) un tad bija vēl trešais variants, itkā viss kā vajag – izmērs īstais, silts (pat ļoti), vienīgais krāsa zila. Saprotot to, kāda ir mūsu ziema, mani pārņēma šaubas vai kombinezons nav par siltu.. es nekad nebūtu domājusi, ka man varētu rasties domas par to vai āra drēbes var būt par siltu, bet re ka var! 

Tā nu pēc pusotras stundas piedzīvojuma es devos projām no veikala ar tukšām rokām, jo sapratu, ka ar šādu ”putru” galvā es neko nevaru nopirkt. Mīļās māmiņas, kādus kombinezonus Jūs pērkat saviem mazajiem? :)

0 Super!