Mūsu bērnistaba ir diezgan maziņa, līdz ar to iespējas variēt ar istabā esošajiem priekšmetiem ir visai niecīgas. Salīdzinoši nesen tika iegādāta brīnišķīga bērnu divstāvu gultiņa, kuras pagultē komplektā nāca divas lielas mantu kastes. Gulta stāv visai dīvainā vietā istabā (tā, lai mazie negulētu uz āderēm) un attiecīgi pēc tās novietojuma pakārtojas visa pārējā istaba, blakus gultai drēbju skapis, zem loga galdiņš, uz ieejas sienas istabā uzzīmēta tāfele un pie atlikušās sienas stāv plauktiņš, kur mazie liek savas mantiņas.

Ar plauktiņu es nebiju mierā.. tas bija par platu un šajā istabas vietiņā mazie to nelabprāt izmantoja. Arī lielās mantu kastes, kas bija pagultē, ne visai patika, jo pie manis bija atnākusi informācija, ka pagultēm ir jābūt brīvām, tad varot labāk izgulēties, tā teikt veselīgam miegam vaig brīvas pagultes :)

Kādu laiciņu gan ar visu manu nepatiku mēs dzīvojām tapat, līdz brīdim, kad man prātā ielavījās doma par mantu kastu izjaukšanu un to pārvēršanu par burvīgiem plauktiņiem.. īstenībā arī pēc šīs domas uzrašanās mēs kādu laiku dzīvojām tāpat, jo vēl jau vajadzēja saņemt drosmi tik tiešām pieņemt šo lēmumu.. tā teikt, a ja nu plauktiņi nebūs forši? Vai arī, ja nu vīrs izjauks mantu kastes un pēc brīža es sapratīšu, ka tās tomēr bija ļoti derīgas un ērtas, jo tajās taču var salikt ļoti daudz mantu..

Kādu brīdi pamocījos un, tad nolēmu, lai notiek, kas notikdams! Jaucam ārā :) Viss notika ļoti raiti un ar kārtīgu bardaku piedevām. Esmu ļoti pateicīga par to, ka mans vīrs prot izjaukt un salikt visu ko, patīk viņam visādi instrumenti un drosmes arī ir pāri pārēm šajā ziņā. Zelta rociņas viņam :) Atvilktnes izjauca viens divi.

Ar plauktiņiem gāja drusku jautrāk, tur tomēr ir jānomēra attālums un jāskatās, lai viss būtu taisni. Tā jau šis viss būtu nieks, bet paveikt to visu, kad apkārt skraida divi mazi čūbīši.. kuriem noteikti ir jāspaida skrūvpistoles slēdzis, jānes prom skrūvītes un jābūt klāt maksimāli tuvu brīdī, kad plauktiņš tiek likt pie sienas.. jā šis ir īsts varoņdarbs :) taču mēs to paveicām, mans mīļais vīrs Henrijs to paveica un iznākums ir lielisks. Pagulte brīva, plauktiņi skaisti. Tie iederas istabas kopējā tēlā, ir ērti un pievilcīgi mazajiem.

Vīrs varonis, sieva laimīga un bērni priecīgi. Tāds lūk maziņš notikums iz mūsu dzīves, kur ideja rodas un atliek tik tai noticēt, kur sievietei rodas vēlme un vīrietis to īsteno :)

1 Super!