Šis rakstiņš būs nevis par bērna rīta miedziņu, bet gan par mammas.. precīzāk manējo :) Tā nu ir sanācis, ka jau pāris nedēļas atkal mokos ar rīta stundām. Bija brīdis, kad biju iegājuši foršā ritmiņā, cēlos 6os, iegāju dušiņā, kaut ko vēl pašiverējos un tad cēlu mazos augšā, ja paši vēl nebija pamodušies.

Šobrīd piecelties 6os liekas tīrās mokas, guļu līdz pēdējam un parasti mazie ir tie, kas ierāpjas gultā pie mums un ceļ augšā mūs :) re kā pa pāris nedēļām dienas rīta ritms var pilnībā mainīties..

..kad Renāriņš ir aizvest uz dārziņu un brokastis mājās paēstas, tad sākas rīta cēliena otrā daļa, kas izpaužas kā nepārvarama vēlme iet pagulēt. Ar prātu tas šķiet ļoti grūti aptverams, jo esmu taču tikko pamodusies pēc nakts miega – tātad vajadzētu būt, ka esmu izgulējusies, Renāriņu uz dārziņu ved vīrs – tātad neesmu diezko pārstrādājusies, pēc brokastīm man vajadzētu būt enerģijas pilnai, jo esmu taču samīļojusi savu ķermeni nodrošinot to ar barības vielām, bet nekā! Nogurums un vēlme pēc nelielas nosnaušanās ir klāt! :)

Tā jau itkā nekas traks, varētu arī nosnausties, tikai te ir tāda neliela niansīte, ar mani kopā ir mana mazā meitiņa Patrīcija, kurai nu ne nemaz negribās no paša rīta dodies kopā ar māmiņu nosnausties. Viņa labrāt spēlējas savā nodabā, ja es ko daru – piemēram, mazgāju traukus, kaut ko piekārtoju vai pucējos pati. Ja es neko nedaru, proti, gribu vienkāršu apgulties dīvānā, tad mazā ir klāt, par spēlēšanos savā nodabā var aizmirst! Tad ir jākāpj dīvānā un viegli jāpliķē mammai pa seju vai arī jācenšās uz tās uzrausties, ir jāatnes visas iespējamās mantiņas un jānoliek dīvānā vai vienkārši jāstāv  pie dīvāna malas un kaut kas man jāstāsta.. bet ticiet vai nē, rūdīta māmiņa var nosnausties arī šādos apstākļos :)

Ar regulārām atmošanām 40-60 minūšu garumā, varu teikt, ka tas tik tiešām ir iespējams. Pāsrvarā es sajūtos labāk, jūtu enerģijas pieplūdumu, nosalušās kājiņas ir kļuvušas siltas un viss ķermenis ir patīkami silts (ir arī reizes, kad liekas labāk būtu kaut ko darījusi, jo nogurums vēl joprojām ir jūtams), jebkurā gadījumā, tad tik jāceļ sevi augšā un jāturpina dienas gaitas, un labā ziņa ir tā, ka pēc neilga brītiņa vēlme pēc rīta miedziņa būs arī mazajai princesītei un tad jau atkal var skatīties, vai gulēt kopā ar viņu vai pabaudīt brītiņu vienai pašai.

1 Super!