Tas vairs nav nekāds noslēpums, ka iepērkoties internetā, mēs var ļoti ietaupīt - un kādēļ gan to nedarīt? Joprojām ir daudzi interneta veikali, kuri savas ekskluzīvas atlaides piedāvā tikai savas valsts iedzīvotājiem, un piegādi uz Latviju nemaz nepiedāvā. Tad nu šeit varam saukt palīgā – EshopWedrop piegādes pakalpojumu, ar kura palīdzību atgādāsim jebkuru preci, no jebkura UK, PL, DE, IT, FR vai LT interneta veikala!!! Arī tad, ja pārdevējs nemaz nepiedāvā piegādes iespēju uz Latviju, vai arī piegāde uz mūsu valsti ir pārlieku dārga. 

Piegādes cena ir atkarīga no preces svara, ir pieejamas dažādas piegādes metodes, kā arī preces var apvienot - preču svars tiks summēts un būs jāmaksā piegāde par visām precēm kopā, nevis par katru atsevišķi. Arī šī iespēja patiks mūsu maciņam :) 

Pēc reģistrācijas, EshopWedrop katram klietnam piešķir UK, DE, PL, IT, FR un LT iepirkšanās adreses, kuras jānorāda iepērkoties e-veikalos. Process ir ļoti vienkāršs! 

Runājot par bērnu precēm - internetā var atrast ļoti labas cenas gan apģērbam, gan bērnu ratiņiem - tikai jāpiesēžas un jāpameklē :) 

Varu ieteikt pāris interneta veikalus, kur var iegādāties preces bērniem: 

www.matalan.co.uk - bērnu apģērbs par lieliskām cenām, un ar labu kvalitāti! Uz LV nesūta - palīgā saucam EshopWedrop. 

www.george.com - labas kvalitātes bērnu apģērbs, plašs klāsts un labas cenas. Ir preces, kuras uz LV netiek sūtītas (Disney drēbītes) - tad arī šeit var nākt palīgā EshopWedrop. 

www.mothercare.com - labas cenas bērnu ratiņiem, uz doto brīdi labas atlaides līdz pat 50%. 

http://www.mainada.es/es/ - lieliskas cenas bērnu ratiņiem. Šis ir spāņu veikals, bet viņi piegādā bezmaksas piegādi uz Poliju - var izmantot EshopWedrop Polijas peigādes adresi. 

https://www.mytoys.de/ - Vācu interneta veikals, apģērbs, rotaļlietas utt. 

Protams neaizmirstam arī ebay.co.uk, ebay.de, ebay.it amazon.co.uk, amazon.de, amazon.it u.c. 

Šis ir tikai mazs ieskatiņš, bet varinatu ir simtiem :) 

.... Nu ko, ķeramies klāt iepirkumiem un ietaupam vēl vairāk  ---> www.eshopwedrop.lv 

1 Super!