Šī ir mana pēdējo dienu pārdomu viela, kā dzīvot viegli? Nevis pareizi, bagātībā vai nabadzībā.. bet tieši viegli, kā pieņemt sevi pa īstam un pa īstam būt laimīgam.. kā radīt vieglumu, prieku un mīlestību, ko dot tālāk citiem?

Ir dienas, kad man tas izdodās, nezinu vai tas ir mans nopelns, taču ir dienas, kad tik tiešām „atrodu sevi dzīves ritmos” un mīlestības došana apkārtējiem nes piepildījumu, dzīvot ir viegli  –  šādās dienās mani pārņem domas, ka šķiet esmu sapratusi kā dzīvot mierā ar sevi un sievišķīgo vieglumu es spēju ienest visur kur vien atrodos – kā mājas dzīvē, tā ārpus tās.

..un tad ir arī citas dienas, tādas, kurās dzīve piepeši rādās pelēkās krāsās, skumju pilnas dienas bez jebkāda sievišķīga viegluma. Rakstot blogus, es vienmēr nodomāju.. atkal man ir dota iespēja uzrunāt lasītāju, iespēja iedvesmot, iespēja dot daļiņu sevis.. dienās kā šī, es prātoju.. vai vienmēr iedvesma rodas tikai caur ”labām dienām”, vai varbūt tomēr iedvesmot var arī atklājot savas ”sliktās dienas”.

Agrāk savās skumju pilnajās dienās man ļoti gribējās palikt vienai, šobrīd palēnām sāku saprats, ka bērni ir tie, kas šādās dienās dod man spēku, ka viņi ir mans iedvesmas avots. Mazajai Patrīcijai ir gads un trīs mēneši, burvīgs laiks, mazā dāma ar katru dienu paliek arvien interesantāka. Sejiņas vaibsti ir mainījušies, viņa vairs nav zīdainis.. ir posmā, kad drīzumā to varēs pieskaitīt bērniņa statusam.

Guļot dīvānā un vērojot viņu, es vēroju savus darba augļus.. viņa ir tik apburoša, tik brīnišķīgi runājās un komunicē, smaids, kas acu mirklī paver manu sirsniņu, kas sasilda, pāris prieka asaras un lepnums. Mākslas darbs, kuru var vērot un vērot.. un tā nekad nav gana, atkal un atkal tajā var ieraudzīt ko jaunu.

Aizvakar mana mazā dāma paspēra pirmos četrus soļus.. kas to būtu domājis, ka tas nes līdzi tādu saviļņojumu. Šajā brīdī pasaule apstājas, mirklis, kurā viss apkārtējais kļūst maznozīmīgs, mirklis, kurā tiek piedzīvota īsta laime, prieki un asaras un pāri visam mīlestība. Savās drūmajās dienās un brīžos, es domāju tieši par bērniem un savu mīļo vīrieti, es atsaucu atmiņā visus labos un siltos brīžus, ko esam piedzīvojuši.. un brīnumainā kārtā tas dod maģiski lielu spēku un iedvesmu atkal dot un mīlēt.

1 Super!