Jūnija sākumā rakstīju, ka esmu Auklītes meklējumos.. ir pienākušas jūlija beigas un varu dalīties ar priecīgo vēsti, ka esmu viņu atradusi.

Varbūt no malas tas šķiet viegli – atrast Auklīti, taču man diez ko viegli negāja, vismaz sākumā. Pirmais ar ko bija jātiek galā, bija bailes, ka man tam nebūs līdzekļu, otrais, ka visas auklītes ir trakas, iespējams dzer un slikti izturās pret bērniem (izklausās, ka esmu pārskatījusies filmas). Šo visu es palaidu, pārstāju domāt par naudu un trako domu vietā paskaitīju pie sevis pozitīvas afirmācijas, ka es noteikti atradīšu brīnišķīgu Auklīti, tieši tādu, kāda būtu vislabākā manai mazajai meitiņai.

Iesākumā ziņu par Auklītes meklējumiem ievietoju mansmazais.lv portālā, kur gan nesaņēmu nevienu atbildi, pat ne norādi, kur meklēt tālāk – arī šis bija jāpārdzīvo, iekšējā nedrošība sākumā ņēma virsroku un es pārstāju meklēt, jo nospriedu, ka ja neviens neatbild, tad neesmu gatava Auklītei.

Par laimi man blakus ir fantastisks vīrietis, kurš mani iedrošināja meklēt talāk. Ziņu par Auklītes meklējumiem es ievietoju savā fbook lapā (kas prasīja zināmu drosmi no manis) un pirmie pavērsieni sāka notikt – kāds noshēroja, kāds ierakstīja komentārā iespējamo kandidāti, kāda man mīļa draudzene ieteica ierakstīt šo ziņu fbook lapā – bērnudārzi&aukles (par šādas lapas esamību līdz šim neko nezināju) un lūk, šis bija īstais pavediens. Kad ievietoju ziņu par Auklītes meklējumiem fbook lapā bērnudārzi&aukles, vairākas meitenes uzreiz atsaucās, es biju pārsteigta un neizsakāmi priecīga, jau tajā pašā dienā man bija iespēja izvēlēties – kurai atbildēt, ar kuru satikties, tik tiešām brīnišķīgi.

Pēc sajūtām vadoties sarunāju tikties ar vienu no meitenēm, ar Ievu, kas dzīvo netālu no manis – Spices apkaimē. Ierodoties pie viņas, ieraudzīju tur vēl divus mazus čūbīšus, sākumā domāju, ka tie ir viņas, taču sarunas gaitā izrādījās, ka arī abus šos meitene pieskata, tā teikt viņai mājās ir mini-dārziņš :) Tas bija tieši tas, ko meklēju!

Auklīte Ieva ir brīnišķīga – jauna, skaista, ar bērniņiem runā mīļi un maigi, pati ir priecīga un smaidīga. Mājās viņai ir divi truši ar vairākiem trušu mazulīšiem, kas nesen piedzima, ir arī trīs sunīši (nezinu šķirni, bet viņi ir mazi, pufīgi un mīlīgi). Kamēr bērni dzīvojās pa māju, tikmēr dzīvnieciņi atrodas ārā. Auklītei Ievai ir savas pagalms, kas ir brīnišķīgi, jo labā laikā viņa kopā ar bērniem atrodas tajā. Vēl viens labs pluss ir tas, ka mazie tiek arī pabaroti (man nav nekas jādod līdzi, izņemot drēbes un pamperīši).

Pirmajā tikšanās reizē pie Auklītes Ievas pabiju kādu pusstundiņu, aprunājāmies, mana mazā meitiņa apjauta jauno vidi un paspēlējās ar abiem mazajiem, kas tobrīd atradās pie viņas mājās. Nākamajā reizē mēs abas atbraucām, es pasēdēju minūtītes 10 un devos prom, mazā drusku samulsa, pat pamāja man atā-atā, neraudāja. Atbraucot viņai pakaļ, devāmies uz auto, kur mazā uzreiz aizmiga (divas stundas jaunā vidē noteikti ir pietiekoši, lai gribētos atgūt spēkus).

Mājās mazā bija drusku nemierīga un es pat teiktu apvainojusies uz mani, varēju just, ka šis viņai bija jauns emocionāls piedzīvojums. Paraudināju mazo, pasēdēju ar viņu kādu brīdi dīvānā un mazā bija „atpakaļ formā”, mūsu turpmākā dienas daļa tika pavadīta jaukā un  mierīgā gaisotnē.

Šobrīd vedu savu mazo pie viņas uz divām stundiņām, divas reizes nedēļā un esmu ļoti apmierināta. Mazajai jauna vide, pašai sava kompānija - tā teikt jauni draugi un man savs brīvais laiks, laiks bez bērniem, bez puiša, bez neviena.. ilgi kārotais laiks sev beidzot ir piepildījies :) Ja arī tev, mīļais lasītāj, ir nepieciešama Auklīte jeb vēlme pēc mini-dārziņa savam bērniņam, tad varu ieteikt mūsu jauno un brīnisķīgo Auklīti Ievu. 

2 Super!