Nedēļas nogalē, 27.-28.maijā norisināsies gaidību nometne topošajām māmiņām "Dzemdības kā deja", kurā būs iespēja sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē un iepazīt dažādas noderīgas metodes, iegūt jaunas zināšanas, taču būtiskākais - atklāt sevī spēku, radošumu un iedvesmu.

Nometne paredzēta divas dienas dabas tuvumā, bet būs iespēja apmeklēt arī vienu dienu pēc izvēles. Programmā iekļauta gan topošo māmiņu joga, gan vizualizācijas prakses, meditācijas un lekcijas par uztura pamatprincipiem no ajūrvēdas, kā arī gatavošanos soli pa solim dzemdībām, izmantojot dzimtas palīdzību un dažādas prakses emociju - baiļu, dusmu, skumju - transformācijai. Mākslas terapija - sava spēka atrašana caur mandalām, fraktāļiem vai kolāžu veidošanu un baha ziedi, ēteriskās eļļas vieglām dzemdībām un harmoniskam pēcdzemdību periodam, kā arī īpašā grūtnieču deju un kustību terapija.

Tas ir apzināti izveidots komplekss, kas nepieciešams ikvienai sievietei gaidībās, lai apjaustu savu iekšējo spēku, varēšanu un paļautos intuīcijai. Noteikti ir vērts pieminēt relaksējošo rebozo lakatu masāžu, kura īpaši piemērota grūtniecības laikam, to varēs izbaudīt ikviena grūtniece nometnē.

”Mēs vēlamies radīt topošajām māmiņām vietu, kur smelties sev spēku un iedvesmu, zināšanas, uzticēties savai iekšējai balsij. Iespēju pavadīt laiku saturīgi un piepildīti. Nometnes māmiņām ir ļoti laba iespēja uzzināt visu nepieciešamo bērniņa īpašai sagaidīšanai, kā arī piedzīvot šīs dienas mierpilnā gaisotnē, esot uz viena viļņa. Lai dzemdības būtu kā viena no skaistākajām dzīves dejām.”- biedrības „Spēkavieta” dibinātāja un praktizējoša dūla apmācībā Linda Lielvārde.

Nometni organizē biedrība „Spēkavieta”, kurā ir apvienojušās četras praktizējošas dūlas apmācībā Linda Lielvārde, Linda Kante, Kristīne Reikmane un Aivija Stugle-Govore no Latvijas Dūlu Apvienības un  Iveta Blaua reiki meistare. Katra ar savām profesionālajām prasmēm un iemaņām, kā arī sirdslietu- rebozo lakatu masāža, baha ziedi, joga, deju kustību terapija, dziedniecība.

Nometne notiks tepat Pierīgā jaunā atpūtas kompleksā „Svētku Pils”, Ķekavas novadā blakus Daugavai.

1 Super!