Gribam padalīties ar jaunumiem Latvijas tirgū - superīgs, košs, praktisks, daudzfunkcionāls, attīstošs un vienkārši jautrs NUPNAP šūpulītis!

Šūpulītis NUPNAP var būt  interesants bērniem no ļoti agra vecuma - kad mazulis mācās nostāties uz kājām un pieturēties pie redelēm, kā arī pašūpoties iekšā vai paslēpties zem un izrāpot cauri, pat līdz pirmsskolas vecumam, kad bērnam patīk ne tikai aktīvi spēlēties, bet arī ērti atpūsties. Noliekot šūpulīti uz sāna var izveidot vārtus un uzspēlēt bumbu, vai iedomāties sevi kā veikala pārdevēju, kā arī spēlēt leļļu teātri...

Šūpulītis būs ļoti noderīgs katram bērnam , jo attīsta bērniem līdzsvara sajūtu un koordināciju, nostiprina muskulatūru un veiklību, kā arī attīsta mazuļa domāšanu un sīko motoriku.

NUPNAP šūpulītis ir izstrādāts un ražots Latvijā. Katra detaļa ir pārdomāta līdz sīkumam, lai bērniem ir ērti, mīksti un droši. Šūpulītis ražots no augstas kvalitātes bērza saplākšņa , kas ir videi draudzīgs. Matracīti var viegli noņemt (var mazgāt) un izmantot arī kā aktivitātes paklājiņu. 

Šūpulītis domāts bērniem no 6 mēnešiem līdz pat 6-7 gadiem. Tā var būt ideāla dāvana bērnam dzimšanas dienā  vai kristībās , lielisks papildinājums attīstošam inventāram bērnudārzu rotaļu laukumos , kā arī jautrības objekts izklaižu centros.

Viennozīmīgi NUPNAP šūpulītis - tas ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, milzīgs ieguldījums bērna fiziskajā attīstībā un vairāk brīvā laika vecākiem!

Spēlējoties var arī attīstīties!

3 Super!