Par to, ka mūsdienās muzeji ir forši un moderni bijām pārliecinājušies jau iepriekš. Pirms diviem gadiem Liepājas Karostas muzeja apmeklējums mūsu bērniem bija gandrīz vai kā realitātes šovs, pēc Saules muzeja apmeklējuma ar klasi, meita ļoti lūdzās, lai aizejam turp arī arī ar ģimeni un, piemēram, lai sarīkotu ballīti Dabas muzejā, vispār ir jāstāv garā rindā. Bet tomēr, tomēr, kad vīrs risināja aizvest bērnus uz Motormuzeju, man bija zināma skepse un pretestība. - Vai tu tiešām domā, ka bērniem tur varētu patikt? 

Bet patika! Un kā vēl. Tāpēc padalos, jo kamēr saulīte vēl spēlē ar mums paslēpes, uz Motoromuzeju tiešām ir vērts aizdoties. Neaprakstīšu visu detaļās, lai pašiem būtu interesanti, pateikšu vien to, ka muzejā tik tiešām var aplūkot ļoti dažādus auto modeļus un iepazīt auto vēsturi ļoti interaktīvā un mūsdienīgā veidā. Ir iespēja iesaistīties pašiem, vai, piemēram, aplūkot auto un turpat blakus redzēt video no laika, kad šis automobilis bijis aktuāls. 

Mums, padomju laika bērniem, 2. stāva ir puse zāles sentimenta, kur, starp citu, atrodama pat īsta telefonbūdiņa un lielā radio kaste, kurā uzgriezt Viktora Lapčenoka un Noras Bumbieres dziesmas. Un ir pat iespēja iemūžināt pašiem sevi, parādes automašīnā. 

Mazliet no citas operas, bet ir arī Džeimsa Bonda auto. 

Vienīgais, kas, iespējams, vēl pietrūkst, imitācijas iespēja pašam izbraukt trasi ar pirmo formulu. Bet tad iespējams, muzejā nāktos uzkavēties, nevis divas stundas, bet pusdienu!

Rīgas Motormuzeja darba laiki ir katru dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00. Bet tā kā muzeja ekspozīcijas apskate ilgst apmēram 2 stundas,ieteicams ierasties līdz plkst. 16:30.

Muzejs būs atvērts arī Lieldienu brīvdienās - no 14.04 līdz 17.04, kā arī 1. un 4. maijā.

Biļešu cenas: 
Pieaugušais - 10 eiro.
Bērns no 7 gadu vecuma, skolēns, students un seniors (persona, kas vecāka par 60 gadiem) - 5 eiro.
Ģimenes biļete (2 vecāki un 1 līdz 4 bērni) - 20 eiro.
Ģimenes biļete (1 vecāks un 1 līdz 4 bērni) - 15 eiro.

Vairāk uzzini: motormuzejs.lv

1 Super!