Minēju, ka arī mūsmājās šogad ir Adventes kalendārs, kur katrā no dienām ir kāda ideja, uzdevums vai kopā darāms darbiņš. Patiesībā tas ir tiešām brīnišķīgs pasākums, jo lai arī dažas no kalendāra kartītēm ir atliktas ar domu - šodien nesanaca, bet izdarīsim to brīvdienās, lielākoties, pateicoties šim kalendāram, mūsu darba dienu vakari tiek pavadīti aizvien saturīgāk!

Nu un vakar uz Adventes kalendāra zīmītes bija šāds teksts:
Izmet vai ziedo labdarībai 100 lietas. Jā, jā! 100!

Tā, protams, bija mana ideja, jo man nudien šķiet, ka mantu un krāmu mūsu māja ir par daudz. Kārtojot māju, esmu domājusi, cik daudz sava dzīves laika, esmu pavadijusi vācot un šķirojot visādus lego gabaliņus, mazas mantiņas, kladītes, sprādzītes un visādus niekus, kas pēc neilga laika atkal jau tiek nomētāti. Citiem vārdiem - jo mazāk mantu, jo vieglāk uzturēt kārtību!

Bet nu sašutums bērnu un arī vīra sejā bija liels. Nu ne jau 100! (Es gan esmu pārliecināta, ka varētu atrast un izmest ārā arī visas 200 lietas..:-)) Lai nu kā, šīs kartītes izpilde ir pārcēlusies uz brivdienām. Jaunnedēļ varēšu padalīties, kā mums gāja...

3 Super!