Vīrs smejas, ka, dzīvojot mājās, man vajagot sevi kaut kā nodarbināt... Var jau būt. Bet tas noteikti nav vienīgais iemesls, kāpēc esmu pieteikusies Salaspils tiešās pirkšanas pulciņam. Lai gan zināma saistība ar manu dekrēta atvaļinājumu, protams, ir. Tagad man ir vairāk laika piedomāt, ko un kā ēdam. Lasīt, meklēt, atrast un darīt!

Lai gan vispār tā laika padarīšana ir visnotaļ relatīva, jo patiesībā tiešā pirkšana patērē nevis vairāk, bet pat mazāk laika, kā staigāšana pa lielveikalu ar domu, ko lai tādu šodien nopērk vakariņām... Man šādu problēmu ir arvien mazāk. Es zinu, ka pirmdien saņemšu savu pasūtījumu, kura būs svaigs un garšīgs lauku biezpiens, tātad, otrdienas brokastīs būs biezpienmaizes vai biezpiens ar cukuru (mūsu bērni ēd kā traki). Vakariņās visticamāk būs izvēlētā gaļa, nākamajā dienā - vēl kāds no pasūtītajiem produktiem, brokastīs dzeltenās un gardās lauku oliņas, turklāt bez šaubām, nez vai tās tiešām ir īstas lauku olas no vistām, ko netur sprostos? Turklāt var iepazīt visādus feinus lauku labumus, ko lielveikalā pat atrast nevar, piemēram, regulāri var tikt pie saldēta pirmpiena.

Var tikt arī pie Absoluts dīgstiņiem, pulveriem un citiem labumiem atbilstoši sezonai!:-)

- Tas prasot ļoti daudz laika, man sacīja draugs, kuram lielījos, ka esam iesaistījušies Tiešās pirkšanas kustībā. Jā, aptuveni reizi divos mēnešos (tas, protams, atkarīgs no katra pulciņa dalībnieku skaita) var pieteikties dežūrai, taču tas nav nekas traks. Man pat šķiet interesanti. Turklāt dežūrējot var labāk iepazīt citus pulciņa dalībniekus un veidojas arī piederības sajūta. Daudz dalībnieku ir ģimenes ar maziem bērniem. Un tā ir ļoti laba un iedvesmojoša sajūta, redzēt citas ģimenes, kurām nav vienalga, ko ēst, kādā vidē dzīvot... 

Tāpat kā ir laba sajūta dzirdēt meitu sakām: mēs esam eko ģimene- mēs pērkam eko pienu un produktus no zemniekiem. Un tas, nekas, ka mēs pērkam ne tikai eko, tomēr tā nu gan ir taisnība, sperot sāņus tikai vienu soli (šai gadījumā pievienojoties Tiešās pirkšanas pulciņam), uzreiz arī taciņa aizved citā virzienā. Un es atceros vienu ļoti labu teicienu par pievēršanos zaļajam dzīvesveidam - labāk, lai tas ir tīrs piliens jūrā, nevis vienaldzīgs spļāviens!

Vairāk informācijas meklē: tiesapirksana.lv  

1 Super!