Saistībā ar pēdējo nedēļu slimošanas vilni, ir īsti vietā padalīties ar mūsu ģimenes maniem netradicionālās medicīnas veidiem. Priecāšos, ja komentāros pierakstīsiet savus!

1. Iesnas zīdainim – var, protams, pilināt Vibrocil, bet pati pēc sevis zinu, ka sākumā Vibrocil ļoti labi palīdz, bet pēc brīža deguna gļotāda kļūst sausāka, tāpēc zīdainim pilinu savu pienu. Tas nav zinātniski, bet palīdz!

2. Kola ir brīnumlīdzeklis, kuram ir vieta gan mājas aptieciņā, gan pie sadzīves ķīmijas, gan arī dārza piederumiem. Un tam pat ir zinātnisks pamats, jo sākotnēji kola tikusi radīta kā zāles vēdersāpēm un gods kam gods, šo uzdevumu kolu pilda joprojām. To iesaka arī ārsti. Šīs slimošanas laikā uzzināju, ka kakla skalošana ar kolu palīdz arī pret kakla sāpēm. Tas gan īsti neattiecas uz veselību, bet, jā, kola palīdz arī santehnikas tīrīšanai un ir brīnumlīdzeklis, lai atbrīvotos no laputīm, kas kaitē krūmiem un lapu kokiem.

3. Savulaik žurnālā MANS MAZAIS bija raksts par to, ka mammas adītā jaciņā katrs valdziņš bērnu aizsargā – es tam ticu. Pati neesmu liela rokdarbniece, bet mana mamma ir aizrautīga adītāja. Kad jūtos slima, pirmais, ko daru, uzvelku kājās mammas adītās vilnas zeķes. Piefiksēju, ka grūtniecības laikā man vienmēr īpaši mīļi ir mammas adītie džemperi un jakas, ko citkārt nemaz tik bieži nevelku.

4. Kāju mērcēšana karstā ūdenī, silta tēja, pēdu masāža un pēc tam kājās vilnas zeķes. Iedarbība vairākos līmeņos! siltais ūdentiņš un tēja palīdz pavisam praktiski un izskaidrojami, bet pēdiņu masāža arī emocionāli.

5. Mūsu jaunais atklājums (tas gan neietilpst kategorijā netradicionāls) ir inhalators kā liels palīgs, lai izvairītos no antibiotiku lietošanas, slimojot ar bronhītu.

6. Vēl viena arī nebūt ne netradicionāla lieta ir C vitamīns. Reizēm, sajūtot pirmās slimības pazīmes, tiešām izdodas no tās izvairīties, ar pamatīgu devu C vitamīna.

0 Super!