Šī nebūs eksotiska kokteiļa recepte klasiskā nozīmē, bet gan ideja, kā gripas laikā iebarot bērniem citronu!

Vakar tiku pie diviem eko citroniem un, protams, gribējās tos iebarot bērniem, lai tiek pie dabiskā C vitamīna. Bet viņi jau citronu negrib ēst.. Tā kā mums mājās no meitas Grietas vārda dienas vēl bija saldējums un ābolu sula, uztaisīju viņiem kokteili, klāt pieblendējot citronu ar visu mizu (jo eko taču!). Izdzēra visu pa tīro! Šodien spiedīšu apelsīnu sulu un otru citronu iespiedīšu šajā sulā.

Kā jūs šobrīd, gripas laikā, stiprināt bērnu imunitāti? 

Mums vispierastākais ir C vitamīns dažādos veidos – gan ar rijamām un sūkājamām tabletēm, gan citrusaugļiem, gan skābu kāpostu sulu.

Zinu, ka ļoti labi strādā ar ķiploks, bet no mūsu bērniem tikai vienam garšo sīpoli, ķiploki un loki... Savulaik karināju sadurstītu ķiploku bērniem kaklā, bet atceros, kā vienu reizi pārcentos. Uztaisīju ķiploku krelles, no kurām meita kārtīgi apvēmās. Nu jau kā kuriozu atceros, ka bērnudārzā arī viena mamma ierosināja visiem bērniem salikt kinderolu čaulītēs ķiplokus un iekarināt kaklā, bet auklītei izrādījās no ķiplokiem paliek slikta dūša... Un pat tad, ja pret ķiplokiem neitrāla attieksme – visu dienu izturēt telpā, kur 20 bērni ar ķiplokiem kaklā, būtu grūti..

0 Super!